2018. Június 18. Hétfő  Levente

19°C / 27°C

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Választás 2018 - Sorrendet sorsoltak

A 2018. április 8. napjára kitűzött országgyűlési képviselők választására bejelentett jelöltek szavazólapon szereplő sorrendjének sorsolását tartotta meg hétfőn este a Bács-Kiskun Megyei 01. és 02. számú Országgyűlési Egyéni Választókerületi Bizottság. 

A sorsoláson összesen 48 jelölt sorrendjét határozták meg. A szavazólapra a jogerős határozat után kerülhetnek fel a jelöltek. Így még az alábbi sorrend, létszámcsökkenés miatt változhat.

Bács-Kiskun Megye 01. számú OEVK

1. Kun Józsefné - Kell az Összefogás Pát

2. Gindele Ernő Imre - Közös Nevező 2018

3. Tóth Csaba - Rend és Elszámoltatás Párt

4. Bodó Norbert - Magyar Munkáspárt

5. Farkas József - Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt

6. Leel-Őssy Réka - Lendülettel Magyarországért

7. Brem László - Sportos és Egészséges Magyarországért Párt

8. dr. Károlyi Zoltán György - Modern Magyarország Mozgalom Párt

9. Nauzerné Székely Angéla Gabriella - A Haza Pártja

10. Iváncsó Anikó - Origó Párt

11. Lejer Zoltán - Jobbik Magyarország Mozgalom

12. Szőkéné Kopping Rita - Demokratikus Koalíció

13. Tormási György - Magyar Igazság és Élet Pártja

14. Zubek Pál Péter - Magyarországon Élő Dolgozó és Tanuló Emberek Pártja

15. Szarvas Koppány Bendegúz - Momentum Mozgalom

16. Lakatos Sándor - Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt

17. Ulveczki Anna - Hátrányos Helyzetűek Pártja

18. Farkas József - Magyarországért Cigánypárt

19. Lami József - Összefogás Párt

20. dr. Salacz László - FIDESZ-KDNP

21. Balla Péter Zsolt - Családok Pártja

22. Vörös Gáborné - Tenni Akarás Mozgalom

23. Csuk Gyula - Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt

24. Kordik Szabolcs - Magyar Kétfarkú Kutya Párt

25. Vágó Gábor - Lehet Más a Politika

 

Bács-Kiskun Megye 02. számú OEVK

1. Csernus Viktorné Magyar Munkáspárt,

2. Farkas Ernő Európai Roma Keresztények Jobblétéért Demokratikus Párt

3. Fehér László Ottóné Iránytű Párt

4. Radics Tivadar Jobbik Magyarországért Mozgalom

5. Kerekes Balázs Európai Cigányok Demokratikus Párja

6. Katona Norbert Tibor Családok Pártja

7. Vidám Mária Sportos és Egészséges Magyarországért Párt

8. Szentesi Szabolcs Magyar Kétfarkú Kutya Párt

9. Gindele Ernő Imréné Közös Nevező 2018

10. dr. Zombor Gábor Zoltán FIDESZ-KDNP

11. Bán Róbert Összefogás Párt

12. Lázár Jácint Nemzeti Együttműködés és Megbékélés Párt

13. Jakab Eszmeralda Közösen Egymásért Demokratikus Néppárt

14. Varga László Modern Magyarországért Mozgalom Párt

15. Király József Magyar Szocialista Párt és a Párbeszéd Magyarországért Párt

16. Orbán Vivien Tenni Akarás Mozgalom

17. Molnár Andrea Mária Origó Párt

18. Bodrozsán Alexandra Momentum Mozgalom

19. Májer Róbertné Haladó Magyarországért Párt

20. dr. Tóth Szilárd Lehet Más a Politika

21. Békési Edina Katalin Rend és Elszámoltatás Párt

22. Radics Sándor Elégedetlenek Pártja

23. Csorba Ferencné Oxigén Párt

 

Bács-Kiskun Megye 01. számú Országgyűlési Egyéni Választókerületi Választási Bizottság
Tagok:
 Dr. Karácsonyi Loránd György - elnök, Dr. Károlyi András - elnökhelyettes, Dr. Szabó Ákos
Bács-Kiskun Megye 02. számú Országgyűlési Egyéni Választókerületi Választási Bizottság: 
Tagok:
 Dr. Fodor Zoltán Sándor - elnök Kádárné Dr. Balla Anita Emese - elnökhelyettes Dr. Kardos Gyula
Az országgyűlési egyéni választókerületi választási bizottságok hivatali helyiségének címe: 6000 Kecskemét, Kossuth tér 1. telefonszám: 76/513-505 fax: 76/481-457 e-mail cím: valasztasiiroda@kecskemet.hu

Élő adás