2018. Június 21. Csütörtök  Alajos

22°C / 32°C

EUR: --- Ft GBP: --- Ft

Zrínyi Ilona Matematikaverseny - Hat évfolyamon bányais a győztes

2018. március 3-án szombaton tartották meg a Zrínyi Ilona Matematikaverseny megyei eredményhirdetését, ahová összesen 36 bányais tanulót és felkészítő tanáraikat várták. Az iskola ismét elnyerte a Dél-alföldi régió Legeredményesebb nyolcosztályos gimnáziuma kupát, illetve 6 évfolyamon bizonyult bányais tanuló a legjobbnak. 

Részletes eredmények:

5. évfolyam:
1. Petrányi Lilla 5.A 6. Nagy Korina Vanda 5.A (felkészítő tanárok: Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné), 7. Mihó Maja (Dr. Lukács Lajos), 16. Halasi Áron 5.B, 17. Bóta Benedek 5.B (Kiss Róbert, Brenyó Mihályné), 19. Kovács-Bánhalmi Hédi Zita 5.A (Dr. Lukács Lajos, Brenyó Mihályné)

6. évfolyam:
1. Ecsédi Dániel 6.A, 3. Nyikos Botond Tamás 6.A, 5. Nyíri Kata Luca 6.A, 6. Mihalik Sára 6.A, 11. Bogár-Szabó Mihály 6.A, 13. Hegedűs Bálint 6.A (Varga József, Aszódiné Pálfi Edit), Rácz Boglárka 6.B (Badó Zsolt), 19. Bakos Péter Levente (varga József)

7. évfolyam:
3. Kohut Márk 7.B (Kiss Róbert, Csordás Mihály, 8. Józsa Tamara 7.B (Kisss Róbert), 9. Ádány Balázs 7.A  (Halász Alexandra, Csordás Mihály), 11. Hegedűs Panni 7.B  (Kiss Róbert), Dong Yifan 7.A (Halász Alexandra), 13. Márhoffer Soma 7.A (Halász Alexandra, Csordás Mihály), 14. Labancz Barnabás7.A, 15. Zelenyánszki András 7.A (Halász Alexandra)

8. évfolyam:
1. Török Ágoston 8.A (Varga József, Csordás Péter), 2. Faragó Tamás 8.A (Varga József), 4. Mihalik Bálint 8.A (Varga József, Csordás Péter), Zsigó Dávid 8.A (Varga József, Brenyó Mihály, Brenyó Mihályné), 10. Csongor Bálint 8.A, 15. Bodnár Levente 8.A (Varga József)

9. évfolyam:
4. Dúl András 9.A (Halász Alexandra), 5. Ipacs Kornél 9.A (Halász Alexandra, Csordásné Szécsi Jolán)

10. évfolyam:
3. Mihalik Dániel 10.A, 5. Szász Attila 10.A (Varga József)

11. lvfolyam:
1. Csörgő Dávid 11.A (Reiterné Makra Zsuzsanna), 3. Csőszi Tibor 11.B (Szittyai István), 4. Hermann Péter Pál 11.B (Reiterné Makra Zsuzsanna, Varga József)

12. évfolyam:
1. Simon Dániel Gábor 12.A (Varga József, Dobos Sándor, Pósa Lajos)

Debrecenben rendezték meg a XXXVII. Országos Disputa Versenyt, ahol kiemelkedő eredményeket értek el a Bányai Júlia Gimnázium tanulói, dr. Ujlaky István felkészítésével:

I. korcsoportban egyéni 1. helyezést ért el Börönte Kitti 6.A, és szintén 1. helyezést ért el a Börönte Kitti, Kapás Anna és Tormási Tícia 6.A osztályos tanulókból álló csapat. III. korcsoportban a 6 illetve 7 éve disputázó végzősök koronázták meg eddigi eredményeiket: Csontos Roland és Fertig Attila 12.A 1. helyezést értek el csapatban.

Kecskemét percről percre

Élő adás